Rezidence Thera Logo
Pražská třída / Pálenecká
Aktuality
květen 2024

Jdeme do finále

Projekt bytového domu byl úspěšně zkolaudován, bytové jednotky připravujeme pro předávání klientům.

duben 2024

Krátké video ze stavby

Dokončení stavby je "za dveřmi" :)

duben 2024

Reportáž ČT24 o projektu THERA

Nahlédněte do budoucnosti: Reportáž ČT o nízkoenergetickém bytovém domě THERA Vám ve zkratce představí unikátní systém energeticky efektivního a trvale udržitelného bydlení. Revoluční projekt Thera je špičkou v oblasti nízkoenergetických staveb, každý detail domu byl navržen s ohledem na minimální energetickou náročnost a maximální pohodlí pro jeho obyvatele.

březen 2024

Vzorový byt A36

Dokončili jsme realizaci vzorového bytu A36. Prohlídku si můžete zarezervoat zde.

leden 2024

Fasády, zasklení

Ani nepříznivé klimatické podmínky nebrzdí postup výstavby. Navzdory chladnému počasí pokračujeme v plánovaných pracech nezměněným tempem.

listopad 2023

Vnitřní omítky

Perfektně hladké a rovné sádrové omítky/štuky jsou již realizované v 1. a 2.NP

říjen 2023

Obrazové info ze stavby

Náš projekt se nezadržitelně blíží do finále. Dům je kompletně osazen okny a ve dvou podlažích jsou již hotové podlahy s podlahovým vytápěním. V lednu 2024 budete moci navštívit vzorové byty, přičemž jednotka A36 bude zařízena včetně nábytku. Dostanete možnost získat reálnou představu o tom, jak se Vám v novém bytě bude bydlet.

září 2023

Den otevřených dveří září 2023

Krátká reportáž ze dne otevřených dveří.

září 2023

Den otevřených dveří - poděkování

Gratulujeme všem klientům, kteří využili letní akce a uzavřeli rezervační smlouvu. Zároveň chceme všechny zájemce ještě na  poslední chvíli srdečně pozvat na den otevřených dveří tento pátek a sobotu. Rádi Vás provedeme stavbou a detailně představíme celý projekt.

červenec 2023

Video ze stavby

Společnost CH&T si připravila krátkou videoprezentaci z dosavadního průběhu stavby. Jak můžete sami vidět, společnost CH&T může být právem hrdá na realizaci projektu THERA.

červenec 2023

Krátké obrazové info

Realizace projektu se opět významně posunula. Hrubá stavba je téměř hotová a můžete si ji osobně prohlédnout během blížícího se dne otevřených dveří.

červen 2023

Betonový skelet hotov.

Vše probíhá plynule a bez komplikací. Nyní se stavebníci soustředí na dokončování hlavní konstrukce. Kvalita prováděných prací je pod nepřetržitým dohledem, proto si za výsledkem stojíme.

květen 2023

Aktuální obrazové informace ze stavby

Hrubá stavba rezidence postupuje podle našich plánů. Již 3 podlaží stojí a 4.n.p. roste ve svižném tempu.

duben 2023

Aktuální obrazové informace ze stavby

Dům má v tomto okamžiku hotová 2 podlaží a suterén. Probíhá výstavba 3.np. Do monolitckého skeletu se vestavují durisolové akustické příčky. 

únor 2023

Vylepšená technologie vytápění REZIDENCE THERA

Po konzultaci s firmou Biosuntec jsme ještě vylepšili systém vytápění všech bytů. Zaměnili jsme elektrické podlahové topení za vodovodní napájené tepelnými čerpadly. Byty jsou větrané pomocí technologie BIOSUNTEC, která umí upravit i vlhkost přiváděného vzduchu. Vzduch zároveň slouží jako podpora topení nebo dochlazování. Celý systém tak zajištuje ještě vetší komfort bydlení při zachování nízkých nákladů. Tato změna je již započítána do ceny každého bytu.

leden 2023

Výstavba běží dle plánů

Máme hotové garáže a pokračujeme prvním podlažím. Naši klienti se mohou těšit na nový domov již v příštím roce.

červenec 2022

Slovo autora technického řešení

Rozhovor, který vám odhalí proč je Biosuntec technologie tak jedinečná, jak bude fungovat v Rezidenci Thera a kolik majitelé bytových jednotek ušetří na energiích.

srpen 2022

Předání staveniště

Se začátkem září jsme se pustili do práce. Každý developerský projekt začíná přípravou staveniště, tak aby se mohlo začít na výstavbě inženýrských sítí. Těšte se na další novinky ohledně Rezidence Thera, těší se na Vás prodejní tým.

Výběr bytu

duben 2023

Energetický štítek A - mimořádně úsporná

Stále maximalizujeme potenciál solidního rodinného a kvalitního pro život - bydlení v Rezidenci Thera. Kombinací podlahového vytápění tepelnými čerpadly Villant, technologií úpravy vzduchu Biosuntec a instalací 36kWh fotovoltaických panelů na střechu jsme získali nový průkaz energetické náročnosti budovy v nejvyšší možné třídě A - MIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÁ