Rezidence Thera Logo
Pražská třída / Pálenecká
img img img


Hradec Králové
západní městská část Kukleny

Vítají vás Kukleny, západní městská část Hradce Králové. Místo realizace jedinečného architektonicko-technologického projektu uníkátního bytového domu Thera.

Kukleny jsou dokonalým mixem minulosti a budoucnosti, kde se propojují tradiční prvky s moderním životním stylem. Blízkost centra Hradce Králové dodává tomuto místu rytmus pulzujícího městského života, zatímco okolní příroda nabízí klid a pohodu.

Mladé rodiny zde naleznou svůj první domov, pro starší obyvatele je Thera útočištěm, kde se mohou těšit z klidnějšího tempa života a pohody.

Lokalita Kuklen a rezidence Thera jsou nejen místem k bydlení, ale také k vytváření aktivních vazeb. Vstupte a staňte se součástí příběhu, kde se minulost a budoucnost prolínají v dokonalé harmonii.

Situační výkres
Situační výkres

ZELEŇ ZA ZÁDY, MĚSTO NA DOSAH RUKY.

Díky strategické poloze máte vše na dosah ruky. Blízkost centra Hradce Králové znamená snadný přístup k obchodům, službám, a kulturním akcím. Díky výborné obslužnosti MHD můžete pohodlně a rychle cestovat po městě. Blízkost dálnice zaručuje bezvadnou dopravní dostupnost Prahy.

Pokud jste milovníky cyklistiky, je lokalita skvělou volbou. Hustá síť cyklostezek vás zavede do blízké přírody i na výlety po širším okolí. Ať máte chuť na městský život, nebo dobrodružství třeba v nedalekých horách, Rezidence Thera vám poskytne všechno, co potřebujete. Vaše cesty budou vždy snadné.

DOPRAVA

Zastávka MHD se nachází hned naproti rezidenci. V docházkové vzdálenosti 10 minut se nachází také hlavní vlakové nádraží. Na dálnici budete za pouhé čtyři minuty autem.

OBCHODY

V dostupném okolí jsou k dispozici lokální obchody zajišťující pohodlný život v krajském městě. Moderní obchodní centrum Aupark s množstvím obchodů a restaurací vzdálené pouhých 5 min. autem nebo 13 min. pěšky.

ŠKOLY A ŠKOLKY

Univerzitní město Hradec Králové je proslulé množstvím kvalitních vzdělávacích institucí od mateřských školek až po vysoké školy různého zaměření. Základní a mateřská škola se navíc nachází v docházkové vzdálenosti rezidence.

ZDRAVOTNÍ PÉČE

V dojezdové vzdálenosti je dostupná veškerá potřebná zdravotní péče.V nedalekém okolí rezidence se nachází rovněž veterinární ordinace.

KULTURA

Hradec Králové je město s bohatou historií a značným kulturním odkazem. Sama vnitřní struktura města představuje urbanistický architektonický skvost. Město nabízí bohatý společenský život od možností návštěv klasických divadelních inscenací či koncertů proslulé hradecké filharmonie až po vyžití v zábavních centrech a multikinech.

VOLNÝ ČAS

Četné městské parky a příměstské lesy v povodí řeky Orlice Vám nabídnou dostatek prostoru pro každodenní aktivní odpočinek. Typickým dopravním prostředkem je zde jízdní kolo a město je tomuto trendu plně přizpůsobeno - ať již množstvím cyklostezek, tak možnostmi úschovy či pronájmu kol. V Hradci Králové naleznete také celou škálu sportovních center nejrůznějšího zaměření.

PROČ SE STĚHOVAT DO KUKLEN?

Existuje mnoho plánů na vylepšení, včetně vzniku nových parků a zklidnění Pražské ulice. Snaha je postupné zvýšování kvality veřejného prostoru. Doufáme, že nové vedení města bude Kuklenám nadále věnovat dostatek pozornosti i financí. Cílem všech je vytvořit oázu klidu s vodními prvky, amfiteátrem, komunitními prostorami a kavárnou, zkrátka poskytnout rezidentùm vše, co potřebují pro spokojený život.