Rezidence Thera Logo
Pražská třída / Pálenecká
blurredImg bg img bg img


Rezidence Thera je chytrým bytovým projektem v Hradci Králové

Pokud hledáte nový domov nebo přemýšlíte jak výhodně investovat, Rezidence THERA je právě pro Vás.

Jako rezidenta vás potěší vysoký standard v základní ceně, velké balkony a lodžie, které nejsou zdaleka standardem na jiných projektech. Projekt zajištuje maximální soukromí, klid, bezpečí, velkorysé plochy bytů včetně dostatečných úložných prostor.


Jako investora Vás kromě již zmíněného potěší velmi nízké náklady na bydlení a potencionálně vyšší zhodnocení Vaší investice.

Myšlenka realizace unikátního bytového domu, který by využíval úsporného energetického systému nezávislého na plynu, vznikla v roce 2016.
Od té doby uplynulo 6 let náročných příprav, jejichž výsledkem je jedinečný architektonicko-technologický projekt, který aktuálně nemá v České republice obdoby.

Snížení hluku přispívají i kvalitní okna s trojskly, která navíc poskytují díky svým velkoplošným formátům dostatek denního světla. Mezibytové příčky jsou navrženy ze systému DURISOL s vyšší hlukovou odolností než standardní akustické stěny z cihel.

Stavba je realizována s “hroší silou” společnosti Chládek & Tintěra, největší stavební firmou ve východních Čechách s 27 letou tradicí, která garantuje pevný termín dokončení stavby a vysokou kvalitu provedení.

Inovativní systém BIOSUNTEC© pro Vás udržuje celoročně kvalitu vzduchu, jež ve svém domově dýcháte. Nejedná se však o běžnou rekuperaci, která vzduch vysušuje. BIOSUNTEC© se stará o zdravě nízké koncentrace CO2, ale také o ideální vlhkost, bez složitého nastavování.

Významnou předností perfektního sladění technologií v domě je, že teplo a čerstvý vzduch vašeho domova vás stojí opravdu minimální provozní náklady.
Dům napají vlastní fotovoltaická elektrárna – zdroj obnovitelné energie. Thera je sktuečně dům 21. století – vaše nové bydlení přispívá k udržitelnosti životního prostředí. Inovativní technologie tak přispěly k tomu, že budova splňuje podmínky pro enegetický štítek A - mimořádně úsporná.


Stavebni standardy
Stavebni standardy

Standardy bytu
Standardy bytu