Rezidence Thera - Chytré byty v Hradci Králové

Logo - Rezidence Thera

Rezidence Thera se nachází v západní královéhradecké městské části Kukleny.

Hradec Králové, historické a architektonicky malebné město patří bez nadsázky k jednomu z nejlepších míst k životu u nás. Nabízí veškerou občanskou vybavenost, množství pracovních příležitostí, dostatek zeleně i celou škálu kulturního asportovního vyžití. Magistrát města Hradec Králové počítá s významnou přeměnou lokality Kukleny během následujícíh let. Dominantou budou tři nové parky , které mají prioritu.

Situační výkres
Foto
Lokalita

V okolí zástavby je dostupná veškerá občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází zastávka trolejbusu, která zajišťuje pohodlné spojení s centrem města. Vlakové nádraží je vzdáleno cca 10 minut pěší chůze od rezidence.

Stavba je zároveň příhodně situovaná na výpadové komunikaci na Prahu. Po dálnici budete na Černém Mostě cca za 45 minut jízdy autem.

Doprava

Zastávka MHD se nachází hned naproti rezidenci. V docházkové vzdálenosti 10 minut se nachází také hlavní vlakové nádraží. Na dálnici budete za pouhé čtyři minuty autem.

Obchody

V dostupném okolí jsou k dispozici lokální obchody zajišťující pohodlný život v krajském městě. Moderní obchodní centrum Aupark s množstvím obchodů a restaurací vzdálené pouhých 5 minut autem nebo 13 minut pěšky.

Školy a školky

Univerzitní město Hradec Králové je proslulé množstvím kvalitních vzdělávacích institucí od mateřských školek až po vysoké školy různého zaměření. Základní a mateřská škola se navíc nachází v docházkové vzdálenosti rezidence.

Zdravotní péče

V dojezdové vzdálenosti je dostupná veškerá potřebná zdravotní péče. V nedalekém okolí rezidence se nachází rovněž veterinární ordinace.

Kultura

Hradec Králové je město s bohatou historií a značným kulturním odkazem. Sama vnitřní struktura města představuje urbanistický architektonický skvost. Město nabízí bohatý společenský život od možností návštěv klasických divadelních inscenací či koncertů proslulé hradecké filharmonie až po vyžití v zábavních centrech a multikinech.

Volný čas

Četné městské parky a příměstské lesy v povodí řeky Orlice Vám nabídnou dostatek prostoru pro každodenní aktivní odpočinek. Typickým dopravním prostředkem je zde jízdní kolo a město je tomuto trendu plně přizpůsobeno - ať již množstvím cyklostezek, tak možnostmi úschovy či pronájmu kol. V Hradci Králové naleznete také celou škálu sportovních center nejrůznějšího zaměření.

Kontakty

Rezidence Thera

Pražská třída / Pálenecká

Foto
Ing. Lenka Kolenovićová

+420 777 951 557

prodej@rezidencethera.cz

Foto
Martin Nesládek

+420 777 114 302

prodej@rezidencethera.cz

2022, Všechna práva vyhrazena, Rezidence Thera  | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies

Vytvořil Realitní marketing