Rezidence Thera - Chytré byty v Hradci Králové

Logo - Rezidence Thera

Rezidence Thera je chytrým bytovým projektem v Hradci Králové.

Pokud hledáte nový domov nebo přemýšlíte jak výhodně investovat, Rezidence THERA je právě pro Vás.

Jako rezidenta vás potěší vysoký standard v základní ceně, velké balkony a lodžie, které nejsou zdaleka standardem na jiných projektech. Projekt zajištuje maximální soukromí, klid, bezpečí, velkorysé plochy bytů včetně dostatečných úložných prostor.

Jako investora Vás kromě již zmíněného potěší velmi nízké náklady na bydlení a potencionálně vyšší zhodnocení Vaší investice.

LogoLogoLogoLogo
O projektu

Myšlenka realizace unikátního bytového domu, který by využíval úsporného energetického systému nezávislého na plynu, vznikla v roce 2016. Od té doby uplynulo 6 let náročných příprav, jejichž výsledkem je jedinečný architektonicko-technologický projekt, který aktuálně nemá v České republice obdoby.

Thera nabízí 65 bytových jednotek různých velikostí a dispozic od 1+kk po 4+kk. Byty jsou umístěny ve 3 vchodech, přičemž každý disponuje vlastním výtahem. Na patře je vždy maximálně 5 bytových jednotek.
Naprostá většina bytových jednotek je vybavena velkým balkonem či terasou, k dispozici jsou rovněž 119 garážových i venkovní parkovací stání, sklepní kóje a společná kolárna.

Foto

Snížení hluku přispívají i kvalitní okna s trojskly, která navíc poskytují díky svým velkoplošným formátům dostatek denního světla. Mezibytové příčky jsou navrženy ze systému DURISOL s vyšší hlukovou odolností než standardní akustické stěny z cihel.

Stavba je realizována s “hroší silou” společnosti Chládek & Tintěra, největší stavební firmou ve východních Čechách s 27letou tradicí, která garantuje pevný termín dokončení stavby a vysokou kvalitu provedení.

Fáze projektu
Nápad vytvořit unikátní projekt
05/21
Vydání stavebního povolení
07/22
Začátek stavby
09/22
Kolaudace projektu
2Q/24

Chytrá technologie pro zdravé bydlení

Hlavní předností rezidence Thera je integrace unikátní technologie BIOSUNTEC ©. Ta zajišťuje velmi efektivní a úsporný energetický systém budovy. Pomocí tepelné rekuperace a energie získané z fotovoltaické elektrárny je zajištěno centrální vytápění či ochlazování budovy i ohřev vody za minimálních nákladů.

Rezidence Thera navíc ve všech svých bytových jednotkách udržuje celoročně ideální vlhkost vzduchu kolem 50 %. Tato hodnota představuje fyziologicky optimální mez, která je prospěšná pro lidské zdraví, zejména pro správnou činnost dýchacích cest. Systém vzduchotechniky s dochlazování vzduchu navíc zajišťuje v celé budově stálou teplotu kolem příjemných 25°C, a to i v letních měsících.

Foto

Kontakty

Rezidence Thera

Pražská třída / Pálenecká

Foto
Ing. Lenka Kolenovićová

+420 777 951 557

prodej@rezidencethera.cz

Foto
Martin Nesládek

+420 777 114 302

prodej@rezidencethera.cz

2022, Všechna práva vyhrazena, Rezidence Thera  | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies

Vytvořil Realitní marketing